Jezik
    //

Pretražite naše stranice

Veličina slova
A A A
Tema
Webmail
A A A
(01) 290 2444
    //

Odjel za održavanje slabostrujnih instalacija i telekomunikacijske opreme

Tehničar za održavanje ATC, BS, računalne infrastrukture
Marijan Ivančić

Tehničari za održavanje pasivne mrežne opreme
Miroslav Bakić, Dean JosipVirth

Telefonisti
Mirka Čičak, Valentina Čorko, Dušanka Patačko, Franjo Pišteljak, Vesna Pleša, Željka Rabljenović – telefonist
Snježana Šobak – telefonist

Odjel za održavanje medicinske opreme

Rukovoditelj:
Zoran Panić, ing. prometa
Telefon: (01) 2903 476, VPN: (091) 4122 121

Elektroničari za medicinsku opremu
Darko Cingel, ing. el. , Petar Zorić, bacc. ing. el., Goran Gagić, bacc. techn inf., Ivan Zdunić

Elektroničar za hemodijalizu
Miroslav Jurec

Mehaničar za medicinsku opremu uređaja
Miroslav Kovačević

Pomoćni radnik
Željko Herceg

Odjel za zanatske radove

Rukovoditeljica
Irena Ćosić, dipl. ing. građ.
tel: (01) 290 24 53, mob: (091) 611 76 90

Stolar
Predrag Bašljan, Davor Paj

Centralni nadzor – dispečeri
Damir Cmrečak, Ljubiša Janković, ing.

Vodoinstalateri
Mihael Comba, Robert Karamatić, Dragan Pavlić, Dražen Petolas

Građevinski bravar
Željko Hublin, Stanko Kašman

Soboslikari i ličioci
Mladen Ivica Jambrešić, Zlatko Petreković

Zidar – keramičar
Stjepan Žegman

Pomoćni radnik
Željko Svekrić

Odjel za elektroenergetiku

Rukovoditelj
Škegro Zdenko, dipl. ing. elektrotehn.
tel. 24 30 mob: 091 4839 205

Inženjeri za elektroinstalacije i uređaje
Josip Jandrlić, Mladen Mrazek

Električari
Ivica Farkaš, Zdenko Hodak, Tomislav Jelinić, Željko Merkaš, Mario Mitrovski, Tihomir Sabol, Marko Smiljanić, Danijel Tolić

Odjel za elektromotorne pogone i automatiku

Elektromehaničari
Goran Novinc, Zdravko Potočki, Ante Torić

Automatičar/pneumatičar
Robert Strelar

Odjel za strojarske instalacije i postrojenja

Rukovoditelj
Josip Arambašić, dipl. ing. stroj.
tel : (01) 290 24 54

Strojari parnih kotlova s ATK:
Zoran Grublješić, Saša Miljković, Željko Novosel, Slavko Pavliš, Vladimir Petković

Strojar u pripremi vode
Željko Cvetko, Luka Dabić, Zlatko Fijačko, Ivan Gregurić, Robert Ricijaš

Kemijski tehničar u energetskom bloku D
Zdenka Budor

Strojari medicinskih plinova
Dario Dragović, Damir Petak, Marko Petak, Karlo Piknjač, Dario Šanjek

Strojari za klimatizaciju i ventilaciju:
Nenad Badžek, Dragan Čakanović, Petar Krištić, Alojz Labaš

Strojar centralnog grijanja – zavarivač
Ivica Piknjač

wave